حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صالحی، مدیر کل سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران

اعلام نتایج آزمون ورودی مقطع عالی حوزه های علمیه خواهران

شناسه خبر : 45391

1396/04/24

تعداد بازدید : 1386

مدیر کل سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران از اعلام نتایج آزمون ورودی داوطلبان تحصیل در مقطع عالی(سطح سه) سال تحصیلی 97-96 حوزه‌های علمیه خواهران در 25 تیرماه سال جاری خبر داد.

مدیر کل سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران از اعلام نتایج آزمون ورودی داوطلبان تحصیل در مقطع عالی(سطح سه) سال تحصیلی 97-96 حوزه‌های علمیه خواهران در 25 تیرماه سال جاری خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صالحی، مدیر کل سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران گفت: پذیرفته‌شدگان این مرحله از بین داوطلبینی که حد نصاب لازم را کسب کرده اند، بر اساس بالاترین امتیاز علمی به مصاحبه علمی-رفتاری دعوت می شوند.

صالحی در ادامه گفت: با توجه به لزوم احراز صلاحیت هاي علمی و اخلاقی- رفتاري پذیرفته شدگان آزمون مقطع عالی حوزه هاي علمیه خواهران، مصاحبه از افراد در دو محور علمی و اخلاقی- رفتاري صورت میپذیرد، تا کسانی وارد این عرصه شوند که علاوه بر دانش و توانایی ذهنی لازم از شایستگی هاي اخلاقی، فکري و رفتاري برخوردار باشند.

وی در ادامه افزود: مصاحبه علمی داوطلبین مقطع عالی(سطح سه) سال تحصیلی 97-96 حوزه‌های علمیه خواهران صرفاً بر اساس منابع علمی آزمون کتبی رشته انتخابی داوطلبان می باشد.

مدیر کل سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران در خصوص ثبت نوبت مصاحبه داوطلبین در این مقطع اظهار کرد: داوطلبان معرفی شده به مصاحبه بایستی از تاریخ 96/4/28 تا 96/4/30 با در اختیار داشتن کد رهگیری نسبت به ثبت نوبت مصاحبه خود از طریق وبگاه سنجش و پذیرش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران اقدام نمایند.

وی در ادامه گفت: با توجه به اجرای مصاحبه علمی- رفتاری داوطلبان مقطع عالی(سطح سه) از تاریخ 96/4/31 تا 96/5/9، امکان تمدید زمان مصاحبه وجود نخواهد داشت.

مدیرکل سنجش و پذیرش در پایان بیان کرد: حضور در جلسه مصاحبه، طبق زمان انتخابی، الزامی بوده و عدم مراجعه و حضور داوطلبین در مصاحبه به منزله انصراف تلقی می شود.

 

جهت دریافت نتایج آزمون ورودی سطح سه کلیک کنید

    اوقات شرعی

    امروز : سه شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷
    ۴ ذي القعدة ۱۴۳۹

    عضویت در خبرنامه