اعلام نتایج مقطع تخصصی(سطح4)

اعلام نتایج مقطع تخصصی(سطح4)

شناسه خبر : 98297

1399/08/28

تعداد بازدید : 425

نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان مقطع تخصصی(سطح4) حوزه‌های علمیه خواهران اعلام شد.

داوطلبان جهت مشاهده و دریافت نتیجه نهایی می‌توانند به پایگاه اینترنتی پذیرش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به نشانیpaziresh.whc.ir   مراجعه کنند و با درج کد رهگیری یا شماره شناسنامه و کد ملی از وضعیت نهایی خود مطلع شوند.

در صورتی که داوطلبان نسبت به نتیجه نهایی خود اعتراض داشته باشند می‌توانند از طریق صفحه شخصی خود در سامانه اینترنتی پذیرش از 29 تا 30 مهرماه اعتراض خود را ثبت نمایند و پاسخ اعتراض خود را تا تاریخ 6آبانماه از طریق همان صفحه دریافت کنند.

کلیه داوطلبان قبولی نهایی، لازم است حداکثر تا تاریخ 6 آبانماه با مدارک اعلام شده در بخش ثبت نام دفترچه راهنمای پذیرش جهت ثبت نام نهایی به مدارس علمیه پذیرفته شده مراجعه کنند.

پذیرش نهایی، منوط به فارغ التحصیلی داوطلبان در مقطع قبل است. داوطلبان پذیرفته شده که واحد پایان نامه را به اتمام نرساندند، فرصت دارند تا 99.10.30 فارغ التحصیلی خود را در سامانه آموزش به ثبت رسانند، در صورت عدم ثبت فراغت از تحصیل تا تاریخ مذکور، پذیرفته شدگان مجاز به ثبت نام نهایی و تحصیل در نیمسال بعد نخواهند بود؛ بنابراین این گروه از داوطلبان تا زمانی که فارغ التحصیل نشده اند امکان صدور کد طلبگی نخواهند داشت اما از کلاس های نیمسال اول بهره مند خواهند شد.

شایان ذکر است تعهد نامه و رضایت نامه ویژه داوطلبان سطح چهار لازم است در دفاتر رسمی کشور، ثبت محضری شود.

مشاهده نتیجه مقطع تخصصی(سطح4)

 

    اوقات شرعی

    امروز : یکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
    ۴ شوال ۱۴۴۲

    عضویت در خبرنامه