مدیرکل سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد؛

برگزاری اولین دوره رشته «مدیریت آموزشی» ویژه کادر حوزه‌های علمیه خواهران

شناسه خبر : 124056

1401/03/28

تعداد بازدید : 37

برگزاری اولین دوره رشته «مدیریت آموزشی» ویژه کادر حوزه‌های علمیه خواهران
مدیرکل سنجش و پذیرش معاونت آموزش حوزه‌های علمیه خواهران از برگزاری اولین دوره رشته «مدیریت آموزشی» ویژه کادر واحدهای حوزوی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم آزاده صدرشیرازی در گفت‌وگویی اظهار داشت: در راستای توانمندسازی مدیریتی کادر واحدهای حوزوی (اعم از ستاد، استان و مدارس)، اولین دوره رشته مدیریت آموزشی ویژه کادر رسمی حوزه‌های علمیه خواهران، در 3 استان قم، تهران و اصفهان برگزار می‌شود.

وی افزود: در همین راستا، مقرر شده، مدیریت‌های استان‌های مذکور با بررسی شرائط و اقتضائات اجرای این رشته در یکی از مدارس تحت پوشش، درخواست اخذ مجوز را به معاونت امور حوزه‌های مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران ارسال کنند.

مدیرکل سنجش و پذیرش معاونت آموزش حوزه‌های علمیه خواهران ادامه داد: تاکنون استان های قم و تهران مجوزهای لازم برای فعال‌سازی این رشته را دریافت کرده اند و امکان جذب داوطلبان با شرایط مطرح شده، برای این دو استان فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به تحصیل در این رشته می‌توانند با هماهنگی مدیریت استان مربوطه و معاونت امور حوزه‌ها در ستاد مرکز نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

اوقات شرعی

امروز : شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱
۲ ذي الحجة ۱۴۴۳

عضویت در خبرنامه