حوزه علمیه خواهران استان مازندران

فعالیت های پذیرش در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل تشریح شد

شناسه خبر : 124141

1401/03/30

تعداد بازدید : 16

فعالیت های پذیرش در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل تشریح شد
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل گفت: به منظور اطلاع رسانی گسترده پذیرش حوزه های علمیه خواهران، فعالیت های گسترده ای از سوی مجموعه سفیران رضوان این مدرسه علمیه انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم کبری مهربان، مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(سلام الله علیها) آمل، در گفتگویی در خصوص فعالیت های این مدرسه در امر پذیرش گفت: برای آغاز تبلیغ در زمینه پذیرش حوزه های علمیه خواهران و به میدان آمدن تمامی طلاب، پویش "هر طلبه؛ یک مبلغ" برگزار شد و از تمامی طلاب و دانش آموختگان دعوت شد تا با دعوت از بانوان علاقه مند جهت تحصیل در حوزه علمیه، در این پویش شرکت کنند.

وی ادامه داد: از جمله فعالیت های انجام شده در این راستا، نصب بنر در مکان های مختلف شهر، توزیع برگه های تبلیغی در برنامه های عمومی و اجتماعات مختلف، برگزاری جلسات با مسئولین و نهادها، حضور در مساجد، مدارس و اماکن مختلف در شهر و روستا توسط نمایندگان سفیر رضوان بوده است.

خانم مهربان تصریح کرد: به منظور معرفی مدرسه، محتواهای رسانه ای مانند کلیپ و عکس نوشته تولید و در کانال ها و گروه های مختلف اجتماعی منتشر و پیام متنی این تبلیغات نیز، در سطح شهر از طرق سامانه پیام کوتاه، برای همشهریان ارسال شد.

وی تاکید کرد: یکی از بهترین روش های تبلیغ، گفتگوی چهره به چهره با مخاطب و بهره گیری از مبلغین طرح امین که ارتباط مستقیم با دانش آموزان دارند، برای دعوت به تحصیل در حوزه علمیه خواهران بود.

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(سلام الله علیها) آمل، گفت: جشن ولادت حضرت معصومه(سلام الله علیها) در این مدرسه برگزار و از متقاضیان ورود به حوزه، دعوت به عمل آمد تا علاوه بر آشنایی با کارکنان و فضای مدرسه، انگیزه حضور و تحصیل در حوزه، برای آنها فراهم شود.

وی از دیگر اقدامات انجام شده در راستای تبلیغ پذیرش را تعامل با برخی نهادها مانند حوزه علمیه برادران، آموزش و پرورش و ... و برخی افراد به منظور اعلام عمومی پذیرش حوزه های علمیه خواهران مانند مبلغین در ایام ماه مبارک رمضان به منظور اعلام در مساجد و نمازهای جماعت، منبرهای تبلیغی، اعلام از طریق تریبون نماز جمعه و تبلیغ حضوری اساتید مدرسه در جلسات مختلف سخنرانی و ... عنوان کرد.

اوقات شرعی

امروز : شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱
۲ ذي الحجة ۱۴۴۳

عضویت در خبرنامه